Nefunguje nic na Drači Pan

Forums Dračí Pán Technické problémy Nefunguje nic na Drači Pan

This topic contains 6 replies, has 5 voices, and was last updated by  SeaStar 2 years, 1 month ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #5877

    24971998
    Participant

    Dobrý večer nevim co stim dělate ale od včerejška cca 22:30h nejde se pohnot na hre nic nefunguje.Už my dochazi trpělivost stale něco nejde bud to opravte nebo zrušte celou hru bo takhe to do nekokonečna opravdu nejde… S pozdravem Esra cze40

    #5878

    PyratXO
    Participant

    no a co čekáš ? v Německu nejdou ovládat větrné elektrárny a Ty by jsi chtěla Dračího pána :). Tu to stojí za prd i normálně. A Ruští vývojáři musí nyní vyvíjet úsilí jiným směrem. Ale EN samozřejmě funguje bez problémů.

    • This reply was modified 2 years, 1 month ago by  PyratXO.
    Last edited: 02.03.2022 05:09
    #5880

    26951052
    Participant

    A lepší to nebude

    #5881

    24971998
    Participant

    Tadik nejde o to že já bych chtěla ale o to že oni vymysli nakou hru a večně jim to nejde… A za to že je v Rusku valka za to my nemužeme a je jasne že jinde maji vse a vse jim jede to už je bez komentaře!!!

    #5883

    24713218
    Participant

    No vidíš to, a mě to nejede už 3 den, ty jsis tam veselé dropovala knizecky, jantar a podobně, a já musel cvrnkat kocourovi do guli abych se nějako zabavil.. Mám tam nakoupené 2k beden na oblek který si už ne vyzvednu 😂 CZ server je tragédie, furt něco,asi praví čas na tuhle hru hodit bobek a najít si něco lepšího s pořádnou podporou.. Tady se nedočkás odpovědi

    #5884

    24713218
    Participant

    No vidíš to, a mě to nejede už 3 den, ty jsis tam veselé dropovala knizecky, jantar a podobně, a já musel cvrnkat kocoura do guli abych se nějako zabavil.. Mám tam nakoupené 2k beden na oblek který si už ne vyzvednu 😂 CZ server je tragédie, furt něco,asi praví čas na tuhle hru hodit bobek a najít si něco lepšího s pořádnou podporou.. Tady se nedočkás odpovědi

    #5887

    SeaStar
    Moderator

    Odpovědi se dočkáte, ale je potřeba napsat ticket Maeve. Jinak byl problém na všech serverech a spousta hráčů měla problém se lognout, díky tomu byla i nouzová údržba. Proto vám nepůjdou vyzvednout ani odměny v meziserverové.. nouzovka resetovala žebříčky.Opravy chyb ve hře řeší Maeve, ale ta forum nečte, jelikož nemluví česky, tak prosím chyby hlašte v TICKETECH.

    • This reply was modified 2 years, 1 month ago by  SeaStar.
    Last edited: 03.03.2022 21:54
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.