Naše nefunkční podpora

Forums Dračí Pán Technické problémy Naše nefunkční podpora

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  24971998 5 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #7336

    24652504
    Participant

    Dobrý den.Nechápu co my máme za podporu? Od minulé údržby opět nic nejde.Na mapách musíme hledat která příšera jde vůbec zabít.V Prastarých katakombách nejde zabít vůbec nic.Já spíš vyjmenuji co ve hře ještě funguje.Takže jdou draci,jde sebrat poklad,vymetat dungy,zahrádka ,dračí katakomby,drancovat,poslat misi,mazlíčkův výlet,farma ,vymetení drahokamů a 3 dungy napůl,jelikož z nich nedostaneme všechny odměny.Naše milá podpora na nás prostě kašle.Ignorujete nás.nejste schopni napsat ani žádné oznámení natož omluvu.Kompenzaci jste nedali nikdy a to ani v případě,když hráči kvůli vaší neschopnosti přišli o jantary.Nikde jsem nezažila takovou idnoraci a diletanství jako na této hře.Nikde jsem nezažila takovou podporu jako zde.Např.na výměnu zmrzlin čekáme už druhý rok.Zrovna ted jste opět podělali event,kde se dala koneně zmrzlina vyměnit a opět jsou tam melouny…???Nebudu tu vypisovat co mám v trezoru krom zmrzlin z nefunkčních akcí.To co tu předvádíte je tragikomické.Já takhle makat v práci tak mám výpověd do hodiny.Je to opravdu nechutné.

    #7348

    25788210
    Participant

    S tím souhlasím akorát ještě jsi nezmínila, že jim funguje – a to pokaždé, nákup jantarů.

    #7406

    24971998
    Participant

    Ani to dobijeni už nefunguje clovek dobije penize stahnou ale jantary nikde :DD

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.