MERGE a co dál?

Forums Dračí Pán Diskuse MERGE a co dál?

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  Legenda 3 years, 12 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #925

    23725660
    Participant

    Musím říct, že z mého pohledu hodně nešťastné řešení spojit servery 13 – 20. Zamyslel se vůbec někdo nad tím, že to přinese obrovské rozdíly v BR, kdy ti slabší neudělají ve hře skoro nic. A to nemluvím o spoustě hráčů, kteří do toho investovali svůj čas a finance, aby se na svém serveru dostali mezi top hráče. Tímto řešením jste jim jejich úsilí ze dne na den zmařili. Osobně jsem dost nalomený dále v této jinak skvělé hře pokračovat. Uvidím, zda to někomu dojde, zda budou nějaké kompenzace, prostě jak se věc vyvine, ale za současného stavu si myslím nemá smysl pokračovat.

    #935

    23663790
    Participant

    uplne s Tebou suhlasim,ale asi z nejakej kompenzacie nic nebude.Idiot to vymyslel,toto spojenie, a idiot nikdy nepochopi aka to je blbost a ze by to mal nejak upravit.Ja som si zaplatil po VIP 6 na 18 servere a teraz ma drancuju chudaci zo 14 serveru,co do hry nedaly ani cent.Takze blbec co si vymyslel take blbe zlucenie serverov,prosim Ta zamysly sa nad sebou !!!

    #943

    Aike
    Participant

    Krásné ráno a dobrý den. jsem opravdu rozladěn s toho jak tato jinak velice dobře provedená hra pokračuje a hlavně po sloučení. Dnes po pravidelné údržbě kdy jsou restartovány i časy draků jsem byl velice rád, že se mi povedlo zúčastnit se bojů jinak nevím jak by se nám povedlo splnit klanový úkol zabít draka Sarrio, protože další možnost zabít tohoto draka je až za 15 hodin což by se nám nemohlo jinak podařit. Rád bych věděl zdali je v plánu upravit časy všech časů a navýšení obtížnosti při jejich zabití, poněvadž když se Vám k tomu draku povede připojit tak kolikrát nestihnete a ni toho draka poškodit, protože je tam tolik hráčů a tím i dále máte malou možnost získat dračí prach aby jste si mohli zlepšovat lvl svého draka. Budu velice rád pokud se budete touto záležitostí zabývat a zdali bude možnost to upravit tak aby i ostatní hráči měli možnost se rozvíjet.
    Děkuji za odpověď a přeji hezký den
    Hráč: Aike
    Server: Bývalý 5 server
    Mail: josef.aike.pasek@seznam,cz

    #1859

    Legenda
    Participant

    Pokud je tomu tak, vůbec bych je neporporoval – nejlepší verze hry se super eventy, jako je Growth Contest s giga odměnama, když umíš šetřit materiály a pak najednou jich spotřebuješ 3000-5000-7000-10000ks 🙂 dostaneš třeba 500 kladiv na vajíčka 4 free!!! atd…

    https://www.dragonawaken.com/

    • This reply was modified 3 years, 12 months ago by  Legenda.
    Last edited: 29.04.2020 14:44
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.