Klient

This topic contains 8 replies, has 4 voices, and was last updated by  Maeve 3 years ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #4114

    Porto
    Participant

    Nick: Porto
    server: 63

    Zdravím mám problém s klientem. Předevčírem jsem ho spustil a otevřelo se mi bílé okno jen je tam nahoře zobrazit , přiblížit a oddálit a už nevím co s tím. Přeinstaloval jsem ovladače na grafiku , klienta ale bohužel nejde. Přeinstalovat Win už podruhé kvůli tomu nechci. Jestli někdo víte jak to spravit byl bych moc rád.

    #4116

    SeaStar
    Moderator

    Ahoj Porto, odinstalovat a znovu nainstalovat klienta je možné. Také nepíšeš, jaký Windows máš..

    #4117

    Porto
    Participant

    Ano klienta jsem přeinstaloval X krát ale ničemu to nepomohlo. Mám Win 7.

    #4118

    Madara
    Participant

    na win 7 to nejde – musela sem stahnout ucbrowser – rayla

    #4119

    Porto
    Participant

    jak nejde vždyť jsem na tom hrál měsíc

    #4120

    Porto
    Participant

    Díky Raylo za radu už na tom jedu 😉

    #4123

    SeaStar
    Moderator

    O UC browseru pro uživatele Win7 se na foru psalo několikrát. Jen malá poznámka. Nedávejte aktualizace UC browseru, nejnovější verze také vyžadují flash.

    #4127

    Porto
    Participant

    Ještě by mě zajímalo proč odepsali Win 7 ?

    #4169

    Maeve
    Keymaster

    <font style=“vertical-align: inherit;“><font style=“vertical-align: inherit;“>Интересно, почему списали Win 7?</font></font>

    Hello! Win7 is no longer supported by Microsoft. They do not release updates and do not support users of this operating system, therefore the developers of third-party applications and programs also refuse to develop for this operating system.

    Ahoj! Win7 již není společností Microsoft podporován. Nevydávají aktualizace a nepodporují uživatele tohoto operačního systému, proto vývojáři aplikací a programů třetích stran také odmítají vývoj pro tento operační systém.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.