Hledáte někoho, kdo by provedl elektroinstalaci v bytě

Forums Dračí Pán Diskuse Hledáte někoho, kdo by provedl elektroinstalaci v bytě

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  22722559 1 year, 5 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #6583

    35238613
    Participant

    Výběr dodavatele pro jakoukoli práci je pro mě vždy obtížný a děsivý. Hledáte někoho, kdo by provedl instalatérské práce v bytě?

    #6584

    29029570
    Participant

    V současné době existuje mnoho různých technologií pro vytváření vodovodních potrubí. Vybral jsem si plastové PVC trubky. Instalace musela být provedena v novém domě, takže nákup páječky se vyplatil více než jednou. Několikrát jsem musel vyměnit některé díly, například jsem musel instalovat vodní filtr, bojler, vyvést vodu ven a připojit pračku.

    #6585

    29018976
    Participant

    Žiji sama, bez manžela. Moje instalatérské práce se nepodařily hned. Nejdříve je třeba vytvořit plán. Dbejte vážně na instalatérské práce ve svém bytě https://vmb-servis.cz . Nesprávně navržený instalatérský plán způsobí později mnoho problémů. Pokud jste si ještě před rekonstrukcí všimli, že vodovodní systém nefunguje správně, je na čase zkontrolovat vodovodní potrubí v bytě a závady najít a opravit.

    #6599

    22722559
    Participant

    Stejně mimo jako zdejší support, stejně jako tvé příspěvky fungují i jeho odpovědi 😀

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.