Adventní kalendář

Forums Dračí Pán Diskuse Adventní kalendář

This topic contains 21 replies, has 5 voices, and was last updated by  Madara 2 years, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • #5512

    JackSparrow
    Participant

    Ahoj,
    jsme smutní, už druhý rok naivně čekáme, že nám na Vánoce věnujete adventní kalendář s nějakými dárečky a zas nic. Tak mně Neff navedla, že když Vás to nenapadne samo od sebe, mám Vám to navrhnout alespoň na příští rok, když už to letos nestihnete.

    Děkujeme, kdyby teda náhodou…. 🙂

    #5513

    SeaStar
    Moderator

    Ahoj Jacku, klasický adventní kalendář není ani u tvůrců hry, bývá však Vánoční event, tak snad se jej dočkáme i na CZ serverech.

    #5514

    JackSparrow
    Participant

    Ale to zase bude event :“ nasyp sem co nejvíc, budeš silák “ , ale my bysme rádi hezký adventní kalendář, kde se dají každý den otvírat okénka s dárečkem a který by byl zadarmo 🙂
    A na obrázcích budou dráčci, hrdinové, stromečky.. to by byla krása. A hlavně dostupný i nemovitým dětem z dětských domovů 🙂
    Ale chápu, bude prd… Zase jen :“nasyp sem co nejvíc, budeš silák“ a k tomu nějaká veteš pro ty, co neplatí.

    #5523

    Madara
    Participant

    pro srovnání akce ze 3 různojazyčných servrů – kdo pozná český má u mě zmrzlinu – mám jí plný batoh

    Attachments:
    #5525

    Madara
    Participant

    aaa

    #5526

    Madara
    Participant

    další server

    Attachments:
    #5528

    Madara
    Participant

    a poslední server

    Attachments:
    #5559

    Maeve
    Keymaster

    Ahoj,
    jsme smutní, už druhý rok naivně čekáme, že nám na Vánoce věnujete adventní kalendář s nějakými dárečky a zas nic. Tak mně Neff navedla, že když Vás to nenapadne samo od sebe, mám Vám to navrhnout alespoň na příští rok, když už to letos nestihnete.

    Děkujeme, kdyby teda náhodou…. 🙂

    Dobrý den! Děkujeme, že jste nás informovali o událostech. Všechny budoucí události budeme kontrolovat na české verzi hry.

    #5562

    Madara
    Participant

    Dobrý den, to jsme všichni rádi a doufám, že budou opravdu stejné akce se stejnýma odmněnama, když jsou ceny za vip stejné

    #5585

    Madara
    Participant

    anglický

    Attachments:
    #5587

    Madara
    Participant

    příspěvek na akce anglický

    Attachments:
    #5589

    Madara
    Participant

    český

    Attachments:
    #5591

    Madara
    Participant

    a

    Attachments:
    #5593

    Madara
    Participant

    b

    Attachments:
    #5595

    Madara
    Participant

    c

    Attachments:
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)

You must be logged in to reply to this topic.