Adobe Flash Player

Forums Dračí Pán Technické problémy Adobe Flash Player

Tagged: , ,

This topic contains 20 replies, has 13 voices, and was last updated by  SeaStar 3 years, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • #1456

    Pája64
    Participant

    Ahoj. Chěl bych hrát i přes mobil. Jde mi se normálně přihlásit přes fejs, ale nevím, jak aktivovat Afobe Flash Player. Ukazuje mi to jen přední část textu, ale tam kde je rada jak na to, tak ne. Může mi prosím někdo poradit, jak na to ? Díky.

    #2647

    Aragorn
    Participant

    • This reply was modified 3 years, 8 months ago by  Aragorn.
    Last edited: 06.08.2020 17:22
    #2649

    SeaStar
    Moderator

    Flash bude podporován jen do prosince. Hraní na mobilu je možné jen na přístrojích, které instalaci Flashe podporují. Pokud máš android, tak asi smůla a jelikož Flash končí, tak není v plánu to ani zavádět. V obchodě Google play jsou různé alternativy klasického Adobe flash playeru, dají se zkoušet různé s různými prohlížeči, ale ne vše funguje. Vzhledem k tomu, jak tato hra dokáže lagovat a padat i na normálním prohlížeči a PC, je hraní na mobilu hloupost. Já osobně už nehraju ani přes prohlížeč, ale přes aplikaci DA light, která je k dispozici zatím jen pro hráče Game Hollywood. Předpokládám, že pro Esprit Games se to chystá taky, ale k tomu můžou říct více jen zdejší admini.

    Oficiální znění:
    Flash Player is not supported on any mobile OS (Android, Blackberry, iOS, Windows Phone). It is only supported on the desktop (Linux, Mac, Windows). See Tech specs | Adobe Flash Player for supported platforms.

    • This reply was modified 3 years, 8 months ago by  SeaStar.
    Last edited: 07.08.2020 01:26
    #2968

    Kita
    Keymaster

    Dobrý den, hra koncem roku nekončí, bude nový flash player, v současné době ho zkoušíme.

    #3109

    Petr
    Participant

    Dobrý den, hra koncem roku nekončí, bude nový flash player, v současné době ho zkoušíme.

    To docela brzo. Tak to bude od ledna vypadat, když uvážíme rychlost s jakou jsou zde dělány záplaty a opravy.

    #3158

    22749588
    Participant

    ahoj to je od vas pekne ale uvedomte si prosim ze Flash player konci 20.12.2020
    tak uz by bylo pomalo vhodne sem dat nejakou podporu.
    jen par hracu ma nejakou alternativu kterou ste sem daly, ale ta uz tu neni k mání.

    • This reply was modified 3 years, 4 months ago by  22749588.
    Last edited: 12.12.2020 15:52
    #3198

    Kita
    Keymaster

    dobrý den, už skoto budeme dávat tomu alternativu. Vyzkoušíme to na evropských serverech

    #3231

    23265593
    Participant

    jmenovite Wild proč přes ten lient se to seká tak o 40 procent? zacina to byt nehratelne.

    #3232

    23265593
    Participant

    myslim na pc Rizen 5

    #3299

    @22841240
    Participant

    jmenovite Wild proč přes ten lient se to seká tak o 40 procent? zacina to byt nehratelne.

    Nejsem tvůrcem herního klienta, ani adminem pro tuto hru, jsem pouze hráčem jak na platformě Game Hollywood, kde funguje hra pod názvem Dragon Awaken a také mám účet zde u Espirit. Nemohu odpovědět, proč se herní klient seká. U mě beží normálně, i když mám k tomuto prográmku také svoje výtky. Zde je pouze jedna verze klienta, ve které není možné se současně zalogovat na 2 účty a jen je mezi sebou přepínat. Naproti tomu platforma GH má 3 verze klienta a hra dvou účtů současně je tam možná. Mě osobně by zajímalo, zda se zde pracuje na jiné verzi klienta.

    modrá- Espirit
    červená- GH

    Attachments:
    #3305

    27470567
    Participant

    Jak se můžu přihlásit, když od dnešního dne nefunguje Adobe Flash Player?

    #3306

    22736490
    Participant

    Adobe Flash Player dnes mne to již nepustí, co mámd dělat nebo kdy bude nějaký dostupný náhradní program????? Děkuji

    #3307

    SeaStar
    Moderator

    pro všechny, kdo se nemohou přihlásit přes prohlížeč..

    JE NUTNÉ NAINSTALOVAT DO POČÍTAČE HERNÍHO KLIENTA !
    KLIKNI NA ZELENÝ OBDELNÍK NAHOŘE NA STRÁNCE, STÁHNI KLIENTA, VYPNI ANTIVIRUS, NAINSTALUJ !
    program je bezpečný, přesto však některý antivirus nechce instalaci povolit a program odstraní, nebo přesune do karantény a bude nutné jej přidat do vyjímek. Po správné instalaci se ti na ploše objeví ikona …
    pak už hru spouštíš jen přes ikonu na ploše obrazovky.

    • This reply was modified 3 years, 3 months ago by  SeaStar.
    Attachments:
    Last edited: 12.01.2021 10:23
    #3335

    23522266
    Participant

    ahojklienta jsem nainstaloval přesto mě to do hry nepustí nebere mi to hesla když jsem si psal o obnovovací mail na vzěnz hesla nepřišel takže jsem úplně odstřižen od hry leda začít znova

    #3340

    SeaStar
    Moderator

    zkus obnovu hesla znovu, přijde ti na mail, který máš u hry registrovaný. Pokud máš více mailových adres, překontrokuj si je a nezapomeň na spam koš. Jestli jsi si jistý mailem, zkus heslo, je možné, že máš zaplý Caps nebo Num lock..můžeš také překontrolovat své přihlašovací údaje v prohlížeči ve správci hesel. Odesílání mailů na obnovu hesla funguje správně, zkoušela jsem si poslat obnovu.. pokud to nepomůže, napiš ticket, připoj screeny obrazovky, popřípadě link s videem tvého přihlašování.takto se nedá posoudit, co děláš špatně.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.