Întoarce-te

Misiune de Lux

Forums Dragon Lord Discuție Joc Misiune de Lux

This topic contains 8 replies, has 3 voices, and was last updated by  AdySlayer8 3 years, 1 month ago.

  • Author
    Posts
  • #15793

    AdySlayer8
    Participant

    La „Test”, „Misiune de lux” nu s-a resetat si premiile nu pot fi incasate! Premiile apar ca si cum ar fi incasate deja!

    Attachments:
  • #15845

    AdySlayer8
    Participant

    Vad ca cu suportul s-a rezolvat! Nu mai functioneaza de loc! Deci nu mai vedem nici ce se intampla cu tichetele trimise!

  • #15846

    Saiko
    Participant

    Da,am trimis si eu bilet la suport…nici un raspuns ! Si la mine apare ca am ridicat premiul la test si e aiurea , nici vorba sa-l fi ridicat.

  • #15848

    AdySlayer8
    Participant

    Si din nou nici o compensatie!

  • #15879

    Maeve
    Keymaster

    Buna! Am raportat eroarea. Vă rugăm să așteptați până când dezvoltatorii o remediază.

  • #15909

    AdySlayer8
    Participant

    in continuare dezvoltatorii nu au rezolvat nimic! Nivel 59 la misiune de lux si nu am acces la premii!

    Attachments:
  • #15936

    Maeve
    Keymaster

    Buna!

    Vă rugăm, așteptați până când se remediază. Dezvoltatorii încă lucrează la această caracteristică

  • #15941

    AdySlayer8
    Participant

    Pierderile cresc in continuare , Maeve!

    Attachments:
  • #16056

    AdySlayer8
    Participant

    Recapitulez: La „Misiune de lux” nu s-au putut ridica premiile timp de 30 de zile. In acest timp am tot trimis tichete la support cu prt scr! Am ajuns pe nivelul 81! Evenimentul s-a desfasurat si nu a functionat corect! In continuare astept compensari sau cele 2000 de diamante cheltuite inapoi!

You must be logged in to reply to this topic.

Games place