Întoarce-te

Mars

This topic contains 7 replies, has 3 voices, and was last updated by  Saiko 3 years, 11 months ago.

  • Author
    Posts
  • #14294

    Saiko
    Participant

    Buna ziua. Doresc sa stiu care este criteriul aranjamentului oponentilor in Mars ? Cum este posibil sa am oponent cu aproape 18M BR , trecut cu 14 M BR in al doilea rand incepand de jos , in masura in care , are tot teamul on , eroi de event ?! Este absurd!Pe langa faptul ca pe 13-14 , sunt mereu oponenti numai si numai cu eroi de event , chiar si atunci cand folosesti „schimbare minunata” , se face doar rocada. Si asta ” e batuta in cuie ” de saptamani in sir . Mi se pare extrem de inechitabil, sa spunem ca e acceptabil sa ai oponenti peste nivel tau , dar sa ii puneti pe randurile de jos , este extrem de frustrant deja .

  • #14306

    Kido
    Participant

    Calea lui Marte , ofera oponenti in functie de nivelul si BR-ul tau, nu de al celorlalti jucatori.
    Se mai poate intampla ca pe o anumita treapta , sa ai si jucatori propriuzisi cu BR-ul lor actual.
    EX orientativ :BR-25.000.000
    niv1 – intre 15-17mil Br
    niv2.3 – 22-28mil Br
    niv4 – peste 30mil Br
    Iar in functie de posibilitati , poti folosii butonul de refresh , care fie iti scade fie iti creste br-ul oponentului , dar nu sub o anumita treapta. ex: br oponent 25mil , dupa refresh fie are 24 fie poate chiar 26.

    • This reply was modified 3 years, 11 months ago by  Kido.
  • #14356

    Saiko
    Participant

    Ma refeream la faptul ca jucatorul in cauza are bR diferit mult fata de cum imi aparea mie pe a 3-a treapta,adica 19M BR,fata de 14M cu cat apare la mine. Si asta 3 zile la rand. Eu aveam 16M , iar pe randul trei,pufff,jucator de 19M :).

    • This reply was modified 3 years, 11 months ago by  Saiko.
    • #14358

      Kido
      Participant

      NU CONTEAZA CE BR ARE NU STIU CE JUCATOR ! INTELEGI ?
      CONTEAZA DOAR BR TAU , SI IN FUNCTIE DE EL ITI DA NPC-URI !
      POATE SA FIE SI PE TREAPTA A 5-EA , UN JUCATOR (CU BR REAL DE 10MIL ) SI IN TREAPTA 5 SA IL VEZI CU 50MIL BR ! POTI PRINDE SI JUCATORI DE 30MIL BR , IAR IN PRIMA TREAPTA SA AIBE 15MIL!
      SI LEGAT DE CE AI POSTAT ! CE E IN NEREGULA ? SE INCADREAZA IN REGULA , AI BR 16MIL , 3RD FIGTHS , +3 MIL FATA DE TINE.
      CITESTE INCA O DATA EXEMPLU.(REPET EXEMPLELE SUNT INFORMATIVE NU CONCRETE.)

  • #14398

    Saiko
    Participant

    Nu mai striga ca-mi spargi timpanele 😀 ! Fie cum spui tu .

    • #14408

      Kido
      Participant

      Se stricase tst. Si a ramas „Caps” blocat , scuze :))

  • #14445

    Yahyia
    Participant

    Pe mine ma amuza criteriile astea la misiune personala bat un jucator cu br mai mare ca mine de 3 ori si cand joc mars puf ma bate de ma rupe la arena acelasi jucator il bat. Cam ciudat nu?

  • #14449

    Saiko
    Participant

    Nu-i bai,Kido :P…Noi sa fim sanatosi :)).Boii de la bicicleta…inca nu i-am dat dar promit solemn ca daca e nevoie , ii donez si pe aia 😛 . Do you have a hint?

You must be logged in to reply to this topic.

Games place