Întoarce-te

Events

Forums Dragon Lord Discuție Joc Events

This topic contains 4 replies, has 3 voices, and was last updated by  Saiko 2 years, 3 months ago.

  • Author
    Posts
  • #16557

    Saiko
    Participant

    Ce faceti cu eventurile ?! Nu am avut event deloc saptamana asta . Ce aveti de gand?! Dupa ce ca avem cele mai saracacioase eventuri , nici pe alea nu le dati la timp ! Va mirati ca jucatorii nu mai investesc ?! Pentru ce sa investeasca ? Gestionati extrem de neprofesional acest joc ( pe Romania ) . Se pare ca nici macar nu mai avem un moderator , vorbim singuri pe aici !

  • #16558

    AdySlayer8
    Participant

    Ce faceti cu eventurile ?! Nu am avut event deloc saptamana asta . Ce aveti de gand?! Dupa ce ca avem cele mai saracacioase eventuri , nici pe alea nu le dati la timp ! Va mirati ca jucatorii nu mai investesc ?! Pentru ce sa investeasca ? Gestionati extrem de neprofesional acest joc ( pe Romania ) . Se pare ca nici macar nu mai avem un moderator , vorbim singuri pe aici !

    Da! Vorbim singuri!

  • #16560

    Ruka
    Participant

    eu am zis de mult timp ca nu mai este moderator, iar jocul merge din inertie si ca nu se mai face nimic la el.

  • #16561

    Ruka
    Participant

    or sa mai bage poate prin toamna ceva, prin care sa isi mai aduca ceva bani la buzunar, gen cartonase sa mai cheltuie lumea, in rest nu cred sa fie ceva nou prin care sa interactioneze jucatorii intre ei.

  • #16562

    Saiko
    Participant

    Macar bine ca interactionam noi,intre noi :)))…cu ei se pare ca nu mai avem cu cine. Nici pe pagina FB nu au mai postat nimic, nimic despre mentenanta – „0” informatii.Nici la bilete nu raspund,au trimis colegii mei si nu au primit nici un raspuns , la „n” bilete trimise. Eu nu m-am mai ostenit sa trimit pentru ca vorbim in vant – bine ca la „investitii”, raspund automat cu e_mail :)).Imi spunea cineva azi ca ( cica ) s-ar lucra la site – m-as mira !

You must be logged in to reply to this topic.

Games place