Întoarce-te

Buguri peste buguri….

Forums Dragon Lord Discuție Joc Buguri peste buguri….

This topic contains 54 replies, has 9 voices, and was last updated by  Maeve 2 years, 12 months ago.

  • Author
    Posts
  • #15593

    Janne.Key
    Participant

    Buna ziua! Am facut tiket pe Suport de doua zile si nici un raspuns… Am explicat acolo ce bug am si am atasat si screen.. Rezolvati problema? Din data de 29.05.2021 dupa ce am investit seara pentru event s.a facut bug la inventar… Problema este ca a doua zi nu am mi-a dat voie sa mai scriu nici pe chat in team… Nu pot face misiunile deoarece nu am cum sa colectez rewardurile, nu pot face nimic deoarece la orice incercare din joc ma anunta ca nu am loc in inventar… Nici macar la Camp de Lupta , locul unde socializez cu playerii nu mai pot intra pentru ca nu ma lasa sa predau cristalele… Deci cum credeti ca v.om rezolva aceasta problema?!?!?!

  • #15594

    Saiko
    Participant

    Hello EspritGames! Au aparut noi probleme in joc , jucatorii se plang de multiple bug-uri . De asemenea, s-au trimis bilete la suport si s-a postat pe Forum – Razboiul Cuplurilor nu a functionat a 3-a sau a 4-a oara consecutiv . De ce nu faceti updaturile necesare ca sa se elimine aceste neplaceri ? Multi playeri parasesc jocul , palyeri investitori . Asa cum v-am scris intr-un bilet , una este sa nu aduceti eventuri noi si atunci cand le aduceti sunt cel putin „slabe” ( ca sa nu le numesc altfel ) , alta este sa trebuiasca sa ne confruntam mereu cu probleme , asa cum a postat mai sus si alt player . De ce este o asa discrepanta intre serverele noastre si cele straine ? Ce avem noi in minus fata de altii ?! Eventurile noastre , sunt umbra eventurilor de pe serverele straine . Si noi avem investitori si , in plus, serverele straine au eventuri si pentru non-investitori cu mult mai atractive decat ce avem noi aici. Daca ar fi sa fac politica :S , as spune ca…nu folositi o politica corecta fata de noi , ca tot e la moda acum chestia cu „corectitudinea politicilor „. Eu cred ca si banii nostri circula la fel ca banii altora , de ce credeti contrariul ? S-ar investi mult mai mult si nu ar mai pleca playeri daca v-ati da interesul sa ne ascultati si mai mult , sa mai si faceti ceva sa remediati problemele din joc . Auzim mereu chestia cu ” faceti screen shot la problema aparuta ” , bun , si ? S-au facut screen shoturi si s-au trimis la Suport . Problemele inca sunt nerezolvate ! De ce mai bagati Razboiul Interservere daca nu functioneaza? Este pierdere de vreme pentru jucatori. Scoateti-l de tot ca e numai praf in ochi . 🙁

  • #15622

    Ruka
    Participant

    up

  • #15624

    Maeve
    Keymaster

    Buna ziua! Am facut tiket pe Suport de doua zile si nici un raspuns… Am explicat acolo ce bug am si am atasat si screen.. Rezolvati problema? Din data de 29.05.2021 dupa ce am investit seara pentru event s.a facut bug la inventar… Problema este ca a doua zi nu am mi-a dat voie sa mai scriu nici pe chat in team… Nu pot face misiunile deoarece nu am cum sa colectez rewardurile, nu pot face nimic deoarece la orice incercare din joc ma anunta ca nu am loc in inventar… Nici macar la Camp de Lupta , locul unde socializez cu playerii nu mai pot intra pentru ca nu ma lasa sa predau cristalele… Deci cum credeti ca v.om rezolva aceasta problema?!?!?!

    Buna! Problema dvs. a fost rezolvată.

  • #15625

    Maeve
    Keymaster

    Hello EspritGames! Au aparut noi probleme in joc , jucatorii se plang de multiple bug-uri . De asemenea, s-au trimis bilete la suport si s-a postat pe Forum – Razboiul Cuplurilor nu a functionat a 3-a sau a 4-a oara consecutiv . De ce nu faceti updaturile necesare ca sa se elimine aceste neplaceri ? Multi playeri parasesc jocul , palyeri investitori . Asa cum v-am scris intr-un bilet , una este sa nu aduceti eventuri noi si atunci cand le aduceti sunt cel putin „slabe” ( ca sa nu le numesc altfel ) , alta este sa trebuiasca sa ne confruntam mereu cu probleme , asa cum a postat mai sus si alt player . De ce este o asa discrepanta intre serverele noastre si cele straine ? Ce avem noi in minus fata de altii ?! Eventurile noastre , sunt umbra eventurilor de pe serverele straine . Si noi avem investitori si , in plus, serverele straine au eventuri si pentru non-investitori cu mult mai atractive decat ce avem noi aici. Daca ar fi sa fac politica :S , as spune ca…nu folositi o politica corecta fata de noi , ca tot e la moda acum chestia cu „corectitudinea politicilor „. Eu cred ca si banii nostri circula la fel ca banii altora , de ce credeti contrariul ? S-ar investi mult mai mult si nu ar mai pleca playeri daca v-ati da interesul sa ne ascultati si mai mult , sa mai si faceti ceva sa remediati problemele din joc . Auzim mereu chestia cu ” faceti screen shot la problema aparuta ” , bun , si ? S-au facut screen shoturi si s-au trimis la Suport . Problemele inca sunt nerezolvate ! De ce mai bagati Razboiul Interservere daca nu functioneaza? Este pierdere de vreme pentru jucatori. Scoateti-l de tot ca e numai praf in ochi . 🙁

    Buna! Războaiele și bătăliile inter-server au fost remediate și ar trebui să funcționeze corect acum.

  • #15680

    AdySlayer8
    Participant

    Din nou doar jumatate de event! Arena dragostei continua sa functioneze doar in prima zi! Ruleta de lux nu apare , desi avem event de consum care are ca premii tichete la ruleta de lux! Cat timp isi mai bate joc de noi Esprit Games?!

  • #15682

    Maeve
    Keymaster

    Din nou doar jumatate de event! Arena dragostei continua sa functioneze doar in prima zi! Ruleta de lux nu apare , desi avem event de consum care are ca premii tichete la ruleta de lux! Cat timp isi mai bate joc de noi Esprit Games?!

    Buna! Vă rugăm să ne trimiteți biletul despre Roata Norocului. Am observat eroarea, toate voucherele vor fi date manual.

  • #15683

    Saiko
    Participant

    Si totusi nu ne dati un raspuns despre turneu ! De mai bine de 3 luni functineaza numai semifinalele , a doua zi , finalele nu merg . S-au trimis tichete la suport si totusi , nu s-a remediat problema . Ati scris ca turneul va merge , uite ca nu merge decat la fel , prima zi ( sambata ) . 🙁 La Carnavalul Resurselor , am avut numai 2 zile de event , in loc de 3 . Nu este suficient ca nu ne aduceti nici un event nou , „lately” nici cele vechi nu mai functioneaza.

  • #15684

    Saiko
    Participant

    Si totusi nu ne dati un raspuns despre turneu ! De mai bine de 3 luni functioneaza numai semifinalele , a doua zi , finalele nu merg . S-au trimis tichete la suport si totusi , nu s-a remediat problema . Ati scris ca turneul va merge , uite ca nu merge decat la fel , prima zi ( sambata ) . 🙁 La Carnavalul Resurselor , am avut numai 2 zile de event , in loc de 3 . Nu este suficient ca nu ne aduceti nici un event nou , „lately” nici cele vechi nu mai functioneaza.

  • #15690

    AdySlayer8
    Participant

    Din nou doar jumatate de event! Arena dragostei continua sa functioneze doar in prima zi! Ruleta de lux nu apare , desi avem event de consum care are ca premii tichete la ruleta de lux! Cat timp isi mai bate joc de noi Esprit Games?!

    Buna! Vă rugăm să ne trimiteți biletul despre Roata Norocului. Am observat eroarea, toate voucherele vor fi date manual.

    atasez prt scr cu cele 60 de bilete castigate cu care nu am ce sa fac! Este vorba de ruleta de lux , nu de roata norocului!

    Attachments:
  • #15692

    Saiko
    Participant

    Efectiv ati dat jocul peste cap ! Nimic nu mai functioneaza normal . Bagati eventurile in mijlocul zilei sau nu le mai bagati deloc . Nu ati bagat decat jumatate de event , adica partea „consum” a aparut dar ruleta , nu ! Nu am apucat sa facem puncte ( fragmente ) si bagati carnavalul resurselor in mijlocul zilei , cand mare parte dintre jucatori deja au dat blits la „dailies” si au efectuat misiunile . Data trecuta , tot la carnavalul resurselor ati lasat numai 2 zile sa functioneze . Ce aveti de gand ?! Nu e de ajuns ca nu veniti cu nimic nou , mai dati peste cap si „putinul” pe care inca il aveam . Ne rugam de voi sa reparati turneul interservere ( razboiul cuplurilor) , nu ati reparat de peste 3 luni , desi , ati spus ca va merge . :(…Vreti sa investim dar nu vreti sa depuneti efort sa puneti la punct toate minusurile cu care se confrunta jucatorii in acest joc.

  • #15698

    Janne.Key
    Participant

    Este o bataie de joc continua… Daca asta este minunatul vostru joc ca sa va bateti joc de putinii ramasi donatori sa fiti sanatosi… Tichetele vor fii returnate (Buna! Vă rugăm să ne trimiteți biletul despre Roata Norocului. Am observat eroarea, toate voucherele vor fi date manual.), cand? Turneele exact cum spune si Saiko merg doar pe jumatate.. de ce le mai activati daca nu sunteti in stare sa le reparati? intrebari peste intrebari si buguri peste buguri… Toate fara un raspuns concret…

  • #15699

    Janne.Key
    Participant

    Efectiv ati dat jocul peste cap ! Nimic nu mai functioneaza normal . Bagati eventurile in mijlocul zilei sau nu le mai bagati deloc . Nu ati bagat decat jumatate de event , adica partea „consum” a aparut dar ruleta , nu ! Nu am apucat sa facem puncte ( fragmente ) si bagati carnavalul resurselor in mijlocul zilei , cand mare parte dintre jucatori deja au dat blits la „dailies” si au efectuat misiunile . Data trecuta , tot la carnavalul resurselor ati lasat numai 2 zile sa functioneze . Ce aveti de gand ?! Nu e de ajuns ca nu veniti cu nimic nou , mai dati peste cap si „putinul” pe care inca il aveam . Ne rugam de voi sa reparati turneul interservere ( razboiul cuplurilor) , nu ati reparat de peste 3 luni , desi , ati spus ca va merge . :(…Vreti sa investim dar nu vreti sa depuneti efort sa puneti la punct toate minusurile cu care se confrunta jucatorii in acest joc.

    Sustin tot ce a spus Saiko, BATAIE DE JOC IN MOD REPETAT FARA NICI UN FEL DE MENAJAMENTE…

  • #15702

    AdySlayer8
    Participant

    Mai nou nici a 2 a zi la turneul zeilor nu a functionat! A se vedea ca nu exista clasament final! Cand aveti de gand sa ne despagubiti pentru toate cele care nu functioneaza pe joc? Asa se procedeaza pe jocurile serioase!

  • #15712

    Maeve
    Keymaster

    Si totusi nu ne dati un raspuns despre turneu ! De mai bine de 3 luni functineaza numai semifinalele , a doua zi , finalele nu merg . S-au trimis tichete la suport si totusi , nu s-a remediat problema . Ati scris ca turneul va merge , uite ca nu merge decat la fel , prima zi ( sambata ) . 🙁 La Carnavalul Resurselor , am avut numai 2 zile de event , in loc de 3 . Nu este suficient ca nu ne aduceti nici un event nou , „lately” nici cele vechi nu mai functioneaza.

    Buna! Resursele Carnavalului începe la discreția dezvoltatorilor de jocuri.

    Mai nou nici a 2 a zi la turneul zeilor nu a functionat! A se vedea ca nu exista clasament final! Cand aveti de gand sa ne despagubiti pentru toate cele care nu functioneaza pe joc? Asa se procedeaza pe jocurile serioase!

    În cazul în care evenimentul nu funcționează, vă rugăm să ne trimiteți biletul. Altfel nu putem afla că este ceva în neregulă cu acesta.

  • #15714

    AdySlayer8
    Participant

    Iata aici prt scr pentru clasamentele de la Arena Dragostei si Razboiul Zeilor! Sunt GOALE! Pentru ca a 2 a etapa la fiecare in parte nu a functionat! Asteptam compensari pentru pierderi!

    Attachments:
  • #15721

    AdySlayer8
    Participant

    Am trimis si tichet la support unde tot Maeve raspunde ! Nu stiu de ce nu e suficient sa scriu intr-un loc! Repet! ASTEPTAM COMPENSARI PE JOC PENTRU PIERDERILE SUFERITE PE JOC IN ULTIMILE 2 LUNI DE CAND EVENTURILE NU FUNCTIONEAZA!

  • #15775

    Janne.Key
    Participant

    Am trimis si tichet la support unde tot Maeve raspunde ! Nu stiu de ce nu e suficient sa scriu intr-un loc! Repet! ASTEPTAM COMPENSARI PE JOC PENTRU PIERDERILE SUFERITE PE JOC IN ULTIMILE 2 LUNI DE CAND EVENTURILE NU FUNCTIONEAZA!

    AdySlayer:)) Ne.au compensat de tot.. Au inchis fara nici un anunt… Raspunsurile o sa le primim pe alt joc de la un STAFF capabil poate…

  • #15780

    AdySlayer8
    Participant

    Vor introduce 3 optiuni noi: 1 – sterge contul, 2 – vinde contul, 3 – renunta la joc! Doar pentru primii 100 din clasament! :::)))))

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  AdySlayer8.
  • #15788

    Maeve
    Keymaster

    Iata aici prt scr pentru clasamentele de la Arena Dragostei si Razboiul Zeilor! Sunt GOALE! Pentru ca a 2 a etapa la fiecare in parte nu a functionat! Asteptam compensari pentru pierderi!

    Buna!
    Am informat dezvoltatorii despre această problemă. Vă rugăm, așteptați până când se remediază.

  • #15795

    AdySlayer8
    Participant

    Iata aici prt scr pentru clasamentele de la Arena Dragostei si Razboiul Zeilor! Sunt GOALE! Pentru ca a 2 a etapa la fiecare in parte nu a functionat! Asteptam compensari pentru pierderi!

    Buna!
    Am informat dezvoltatorii despre această problemă. Vă rugăm, așteptați până când se remediază.

    Si cu pierderile suferite cum ramane?! Cand si cum se compenseaza aceste pierderi?

  • #15798

    24623652
    Participant

    Buna!deci chiar e aiurea si nu e frumos sa spun,ce ar urma lasa-ma dracu sa iau bataie ,asa finutz ..scz daca am intrecut limita

  • #15799

    Saiko
    Participant

    Pentru ce ne tot spui sa trimitem bilete ,Maeve , ca si cand , nu stiti foarte bine VOI ca nu merg turneele ?! Cate bilete au fost trimise , cate postari au fost facute si nu auzim altceva de la voi decat ” trimiteti bilete ” , adica niste bilete inutile pentru ca NU ne bagati in seama ! Ati tinut jocul inchis 1 zi si jumatate , surprizaaaaa , TURNEELE tot nu merg , in schimb, ati avut grija sa bagati inca putin praf in ochi jucatorilor , fireste…NU GRATIS , acele cartonase . Mai bine v-ati osteni sa reparati turneele care , nu merg de luni de zile ! Pe voi va intereseaza investitiile jucatorilor , dar voi sa nu investiti nici cel mai mic efort ca sa remediati problemele din joc , cu alte cuvinte , sa va mai sponsorizeze niste fraieri pentru lipsa de respect si intelegere pe care o aratati fata de investitori ( si nu numai fata de ei ! ) Din nou nu au functionat finalele , dar cred ca nu va spunem o noutate ! Spune-mi acum…SA TRIMIT BILET , ca sa am un motiv in plus sa raspund cu …. %^^&*(*&^^%$$#@@@@$%^&&***(()) !

  • #15800

    AdySlayer8
    Participant

    Pentru ce ne tot spui sa trimitem bilete ,Maeve , ca si cand , nu stiti foarte bine VOI ca nu merg turneele ?! Cate bilete au fost trimise , cate postari au fost facute si nu auzim altceva de la voi decat ” trimiteti bilete ” , adica niste bilete inutile pentru ca NU ne bagati in seama ! Ati tinut jocul inchis 1 zi si jumatate , surprizaaaaa , TURNEELE tot nu merg , in schimb, ati avut grija sa bagati inca putin praf in ochi jucatorilor , fireste…NU GRATIS , acele cartonase . Mai bine v-ati osteni sa reparati turneele care , nu merg de luni de zile ! Pe voi va intereseaza investitiile jucatorilor , dar voi sa nu investiti nici cel mai mic efort ca sa remediati problemele din joc , cu alte cuvinte , sa va mai sponsorizeze niste fraieri pentru lipsa de respect si intelegere pe care o aratati fata de investitori ( si nu numai fata de ei ! ) Din nou nu au functionat finalele , dar cred ca nu va spunem o noutate ! Spune-mi acum…SA TRIMIT BILET , ca sa am un motiv in plus sa raspund cu …. %^^&*(*&^^%$$#@@@@$%^&&***(()) !

    REVIN LA IDEE! Asteptam COMPENSARI pentru lipsa fazei a 2 a la turnee de mai mult de 2 luni! Vreau un raspuns clar , domnule Moderator Maeve!

  • #15801

    Maeve
    Keymaster

    REVIN LA IDEE! Asteptam COMPENSARI pentru lipsa fazei a 2 a la turnee de mai mult de 2 luni! Vreau un raspuns clar , domnule Moderator Maeve!

    Buna! Dezvoltatorii nu au răspuns încă despre nicio compensație. Dacă sau când o vor face, veți primi automat toate articolele.

  • #15849

    AdySlayer8
    Participant

    Iata un prt scr unde se vede in STANGA jos ca runda 2 s-a terminat si pe ecran nu s-a intamplat nimic! Mai clar de atat nu se poate! ASTEPTAM COMPENSARI PENTRU 2 LUNI DE NEFUNCTIONARE A EVENTURILOR! ASTEPTAM COMPENSARI PENTRU EVENTUL INTRERUPT DE INTRETINEREA SERVERULUI PESTE 36 DE ORE , EVENT IN CARE S-AU INVESTIT BANI REALI! ASTEPTAM COMPENSARI PENTRU EVENTUL – MISIUNE DE LUX – CARE NU FUNCTIONEAZA! VREM SA STIM PAREREA DEZVOLTATORILOR DOMNULE MAEVE! GATA CU ABUREALA!

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  AdySlayer8.
    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  AdySlayer8.
    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  AdySlayer8.
    Attachments:
  • #15854

    Saiko
    Participant

    Asa cum scrie in postarea altui jucator ( AdySlayer8 ) , de luni de zile ne aburiti cu „intretinerile” voastre care , in loc sa repare ceea ce nu merge in joc , mai mult strica si ceea ce inca merge . O singura neconcordanta este in postarea anterioara – Turneul nu merge de luni de zile , cel al cuplurilor , nu doar de 2 luni ! Toate eventurile incep sa functioneze doar pe jumatate , chiar si cele unde jucatorii investesc bani , tot jocul e numai bug-uri , chat , misiuni ( unde ramai blocat si trebuie sa dai refresh ) , lasati povestea cu browserul , eu joc pe browser si inafara de problema chatului , nici nu am problemele pe care le au cei care joaca de pe mini client si care, in timp de misiuni , trebuie sa dea refresh de cateva ori pana la finalul misiunilor ! Va bateti joc de noi cu o constanta la superlativ !

  • #15855

    AdySlayer8
    Participant

    Iata un prt scr si despre finala! Sper ca macar acum e clar! Cine cu cine lupta?! Nu mai ocoli raspunsul , domnule Maeve! Cand si ce compensari primim pentru pierderi?

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  AdySlayer8.
    Attachments:
    • #15860

      Maeve
      Keymaster

      Iata un prt scr si despre finala! Sper ca macar acum e clar! Cine cu cine lupta?! Nu mai ocoli raspunsul , domnule Maeve! Cand si ce compensari primim pentru pierderi?

      Iata aici prt scr pentru clasamentele de la Arena Dragostei si Razboiul Zeilor! Sunt GOALE! Pentru ca a 2 a etapa la fiecare in parte nu a functionat! Asteptam compensari pentru pierderi!

      Buna!
      Am informat dezvoltatorii despre această problemă. Vă rugăm, așteptați până când se remediază.

      Cand vreodata se remediaza aceste probleme??? Dupa ce mai gasiti alti fraieri care sa bage bani reali sau ii folositi pe aceeasi???.. ASTEPTAM COMPENSATII PENTRIU FIECARE EVENT NETERMINAT DE DOUA LUNI INCOACE…… @!$#!%$#^&@$

      Buna! Vă rugăm să trimiteți un bilet detaliat care să descrie problema. Avem nevoie de informațiile relevante care conțin servere și porecle pentru a remedia evenimentul. Dacă dezvoltatorii decid să acorde compensații, toate articolele vor fi trimise automat la căsuța dvs. poștală.

  • #15858

    Janne.Key
    Participant

    Iata aici prt scr pentru clasamentele de la Arena Dragostei si Razboiul Zeilor! Sunt GOALE! Pentru ca a 2 a etapa la fiecare in parte nu a functionat! Asteptam compensari pentru pierderi!

    Buna!
    Am informat dezvoltatorii despre această problemă. Vă rugăm, așteptați până când se remediază.

    Cand vreodata se remediaza aceste probleme??? Dupa ce mai gasiti alti fraieri care sa bage bani reali sau ii folositi pe aceeasi???.. ASTEPTAM COMPENSATII PENTRIU FIECARE EVENT NETERMINAT DE DOUA LUNI INCOACE…… @!$#!%$#^&@$

  • #15859

    Janne.Key
    Participant

    Iata un prt scr si despre finala! Sper ca macar acum e clar! Cine cu cine lupta?! Nu mai ocoli raspunsul , domnule Maeve! Cand si ce compensari primim pentru pierderi?

    Daca nici acum nu este suficienta dovada, atunci voi echipa Esprit chiar va bateti joc de investitorii acestui joc si asa o sa pierdeti nu un jucator , toti vor pleca …. RUSINE SA VA FIE ESPRIT…

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  Janne.Key.
  • #15862

    24327672
    Participant

    maeve toata ziua ceri tichete la suport cred ca majoritate jucatorilor au facut asta si degeaba nici o remediere turneurile nu functioneaza recompensele nu le primin da ne un motiv pentru care sa mai investim in joc . nu ne dai niciodata nic macar recompensele pentru care cheltuim ce sa spunem de compensatii pentru pierderile suferite? eu nu mai investesc nimic pana nu se rezolva problemele . sa nu mai spun ca de un an de zile nu ati mai bagat nimic in afara de cartonase bataie de joc la adresa noastra .

  • #15863

    18480682
    Participant

    Buna! Vă rugăm să trimiteți un bilet detaliat care să descrie problema. Avem nevoie de informațiile relevante care conțin servere și porecle pentru a remedia evenimentul. Dacă dezvoltatorii decid să acorde compensații, toate articolele vor fi trimise automat la căsuța dvs. poștală.

    toate servarele mai vechi sa spunem serv1pana la serv46…..ce au scris colegi sus de 2 luni nu merg turneele…..deci compensatii trebuie sa primeasca toti jucatori de pe toate aceste servare….iti dai seama cat am pierdut noi toti jucatori…..voi cand fceti mentenanta nu verificati defectiunile din servare…de ce admini nu intra pe cate un servar oarecare sa verifice…..si am intrat pe servarul de anglia unde tot espri si dragon lord este…..acolo de ce ati bagat de toate….evente…turnee…harti noi….si multe altele….ce zici sa fac o poza cu acel servar ca sa vada lumea ce diferenta faceti….ca acesta e servar pentru romania merge oricum…..sper ca v-a merge si aceste servar romanesc asa cum merge cel de pe anglia…..

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  18480682.
    • #15865

      Maeve
      Keymaster

      Buna! Vă rugăm să trimiteți un bilet detaliat care să descrie problema. Avem nevoie de informațiile relevante care conțin servere și porecle pentru a remedia evenimentul. Dacă dezvoltatorii decid să acorde compensații, toate articolele vor fi trimise automat la căsuța dvs. poștală.

      toate servarele mai vechi sa spunem serv1pana la serv46…..ce au scris colegi sus de 2 luni nu merg turneele…..deci compensatii trebuie sa primeasca toti jucatori de pe toate aceste servare….iti dai seama cat am pierdut noi toti jucatori…..voi cand fceti mentenanta nu verificati defectiunile din servare…de ce admini nu intra pe cate un servar oarecare sa verifice…..si am intrat pe servarul de anglia unde tot espri si dragon lord este…..acolo de ce ati bagat de toate….evente…turnee…harti noi….si multe altele….ce zici sa fac o poza cu acel servar ca sa vada lumea ce diferenta faceti….ca acesta e servar pentru romania merge oricum…..sper ca v-a merge si aceste servar romanesc asa cum merge cel de pe anglia…..

      Vă rugăm să trimiteți un nou bilet cu privire la numărul de astăzi și să dați acolo informații detaliate. Nu acordăm nicio compensație, depinde doar de dezvoltatori. Dacă decid să acorde orice compensație, îi vor trimite automat

  • #15866

    18480682
    Participant

    Vă rugăm să trimiteți un nou bilet cu privire la numărul de astăzi și să dați acolo informații detaliate. Nu acordăm nicio compensație, depinde doar de dezvoltatori. Dacă decid să acorde orice compensație, îi vor trimite automat

    sa inteleg ca aveti un robot care nu citeste ce scriu jucatori si raspunde automat……noi toti acesti juctori de pe aceste servare unite ne plangem de acelasi lucru..nu 1 jucator nu doi…toti….ce informatii mai detailate vrei decat toate pozele pe care colegi ti le-au dat mereu….inteleg ca esti moderator nu ai nici o vina…..dar macar trimite mesajele noastre celor in drept daca tu si ceilalti nu puteti rezolva problemele servarului romnesc

    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  18480682.
    • This reply was modified 3 years, 2 months ago by  18480682.
  • #15869

    24327672
    Participant

    imi place foarte mult jocul dar in surt timp voi gasi altceva pentru ca se pare ca aici e doar pierdere de timp si bani nu va intereseaza de jucatori

  • #15878

    Maeve
    Keymaster

    Buna! Vă mulțumim că ne-ați informat despre problema cu Războiul infinit. Am raportat eroarea. Vă rugăm să așteptați până când dezvoltatorii repară serverul încrucișat.

    În cazul în care decid să acorde o compensație, toate articolele vor fi trimise automat.

  • #15881

    Saiko
    Participant

    Buna! Vă rugăm să trimiteți un bilet detaliat care să descrie problema. Avem nevoie de informațiile relevante care conțin servere și porecle pentru a remedia evenimentul. Dacă dezvoltatorii decid să acorde compensații, toate articolele vor fi trimise automat la căsuța dvs. poștală.

    toate servarele mai vechi sa spunem serv1pana la serv46…..ce au scris colegi sus de 2 luni nu merg turneele…..deci compensatii trebuie sa primeasca toti jucatori de pe toate aceste servare….iti dai seama cat am pierdut noi toti jucatori…..voi cand fceti mentenanta nu verificati defectiunile din servare…de ce admini nu intra pe cate un servar oarecare sa verifice…..si am intrat pe servarul de anglia unde tot espri si dragon lord este…..acolo de ce ati bagat de toate….evente…turnee…harti noi….si multe altele….ce zici sa fac o poza cu acel servar ca sa vada lumea ce diferenta faceti….ca acesta e servar pentru romania merge oricum…..sper ca v-a merge si aceste servar romanesc asa cum merge cel de pe anglia…..

    Corect ! Sa o numim DISCRIMINARE ? Banii nostri ii incasati la fel ca pe cei de pe server UK dar noua ne dati farmiturile ,nici nu va intereseaza ce probleme sunt in joc , va intereseaza doar sa mai bagam niste bani . Rezultatul,multi investitori au parasit jocul si cei care inca am mai ramas , nu mai bagam decat ASA CUM NE OFERITI SI VOI – FARMITURI ! Pentru ca nu merita sa investim intr-un joc unde dezvoltatorii ne trateaza cu DISPRET sau , si mai rau , NE IGNORA ! Tot cereti bilete , s-au trimis zeci de bilete , screen shot-uri , si ????? Ati facut ceva? Din contra , acum nu mai merge nici unul din cele 2 turnee ! Despre compensatii sa nu mai vorbim , ne aburiti si va invartiti in cerc , lasati raspunsul in coada de peste , sa inteleaga fraierii….CE POT !

  • #15884

    AdySlayer8
    Participant

    Buna! Vă mulțumim că ne-ați informat despre problema cu Războiul infinit. Am raportat eroarea. Vă rugăm să așteptați până când dezvoltatorii repară serverul încrucișat.

    În cazul în care decid să acorde o compensație, toate articolele vor fi trimise automat.

    Este vorba despre Razboiul zeilor! Nu Razboiul infinit! Cred ca nici macar nu citesti postarile , domnule Maeve!

  • #15888

    Maeve
    Keymaster

    Buna! Vă mulțumim că ne-ați informat despre problema cu Războiul infinit. Am raportat eroarea. Vă rugăm să așteptați până când dezvoltatorii repară serverul încrucișat.

    În cazul în care decid să acorde o compensație, toate articolele vor fi trimise automat.

    Este vorba despre Razboiul zeilor! Nu Razboiul infinit! Cred ca nici macar nu citesti postarile , domnule Maeve!

    Buna!

    Te rog asteapta. De îndată ce dezvoltatorii vor rezolva competițiile cross-server, vă voi anunța.

  • #15943

    AdySlayer8
    Participant

    Din nou aceeasi problema! Runda finala nu functioneaza! Bataie de joc fara margini!

    Attachments:
  • #15945

    Saiko
    Participant

    Si din nou nu a mers finala la razboiul interservere ! ” Te rog asteapta sa….” , raspunsul standard pe care il auzim de cateva luni de zile si care ” asteapta ” , se pare ca nu are finalitate , rezolvare , asa cum multe altele nu au rezolvare in acest joc ! Va bateti joc de noi atat de constant , incat , mai ca ma distreaza , nici sa ma enervez nu mai pot , a devenit o rutina sa iesim pe forum si sa ne plangem , iar voi sa ne purtati cu promisiuni goale , parca daca ar fi altfel , nu am mai simti ca suntem in DRAGON LORD ROMANIA &&%$###$&**(((&^%$ ! Am mai intrebat, cum se face ca sectiunea ” reincarca ” functioneaza uimitor de bine ? :)))))

  • #15946

    AdySlayer8
    Participant
  • #15947

    Ruka
    Participant

    Nu se poate zice nimic, oricum nu vor rezolva nimic, nu exista interes ca sa functioneze.

  • #15948

    Janne.Key
    Participant

    Si din nou nu a mers finala la razboiul interservere ! ” Te rog asteapta sa….” , raspunsul standard pe care il auzim de cateva luni de zile si care ” asteapta ” , se pare ca nu are finalitate , rezolvare , asa cum multe altele nu au rezolvare in acest joc ! Va bateti joc de noi atat de constant , incat , mai ca ma distreaza , nici sa ma enervez nu mai pot , a devenit o rutina sa iesim pe forum si sa ne plangem , iar voi sa ne purtati cu promisiuni goale , parca daca ar fi altfel , nu am mai simti ca suntem in DRAGON LORD ROMANIA &&%$###$&**(((&^%$ ! Am mai intrebat, cum se face ca sectiunea ” reincarca ” functioneaza uimitor de bine ? :)))))

    Asta le spuneam si eu celor din clan, Suntem atat de obisnuiti cu finala asta incat a devenit rutina sa nu functioneze.. Poate as fii fost chiar suparata daca era rezolvata aceasta problema:)) Finala aceeasi BATAIE DE JOC… Sper ca va ajunge screen de la AdySlayer8, nu este necesar sa facem toti acelasi screen…

  • #15949

    Janne.Key
    Participant

    Din nou aceeasi problema! Runda finala nu functioneaza! Bataie de joc fara margini!

    BATAIE DE JOC CONSTANTA AdySlayer8. Aceeasi problema de cateva luni si inca nu e rezolvata… Traiasca fraierii care investesc in acest joc minunat (eu fiind unul din fraieri)!!!!! @!$#%$#^~~~~~~~~~~!$^

  • #15958

    Maeve
    Keymaster

    Buna!

    Am comunicat problema dezvoltatorilor, vă rugăm să așteptați până când vor remedia problema.

  • #15984

    AdySlayer8
    Participant

    Din nou aceeasi eroare! Fara cuvinte! https://prnt.sc/1l6uia5

    • This reply was modified 3 years, 1 month ago by  AdySlayer8.
  • #15987

    Saiko
    Participant

    Sunteti INCREDIBILI si INCALIFICABILI ! Nici in aceasta saptamana nu merg turneele ! Scoateti-le naibii de tot , este o totala pierdere de vreme si sursa de frustare in plus , de cand jucam acest joc , nimic nu functioneaza – cum sa functioneze ?! E DragonLord Romania ! De ce ar functiona ca cel pentru UK ?! Va bateti joc CONSTANT de noi ! Totul e doar pe sfert sau pe jumatate functional – chat , misiuni , eventuri ! Cand „remediati” ceva , se strica alte 2-3 „cevauri” , mereu e dat jocul peste cap . La fiecare event pe care il bagati , ceva nu mai merge , ca sa nu spun ca inafara de porcaria aia noua cu cartonasele , pentru noi nu gasiti un event nou si inca , dupa atata vreme de cand ati deschis , jocul este INCOMPLET ! Rusine !

  • #16063

    Saiko
    Participant

    Ce faceti cu chatul ? Il luati pe rand , cand de la unul , cand de la altul , facem cu schimbul la el ? Azi nu am eu , maine nu au altii, si tot asa ! Ieri nu avea alta jucatoare , acum cateva zile , un alt coleg , azi , s-a oprit la mine ! Incetati sa mai dati vina pe noi, problema chatului NU este de la noi ! Eu joc pe browser , alti jucatori la care nu le merge chatul sunt pe MINI CLIENT ! La mine iar a mers bine pana azi , cand iar ati facut minunata voastra „intretinere” , cand dupa , toate sunt date peste cap in joc ! In special chatul !

  • #16124

    AdySlayer8
    Participant

    Dupa cum se vede nu mai exista moderator de chat , pentru ca spam-urile nu mai sunt sterse! Doamna Eva si-a dat demisia, cred! Nici la support nu raspunde! Maeve , mai traiesti? Are you still alive?

    • This reply was modified 3 years ago by  AdySlayer8.
    • #16170

      Maeve
      Keymaster

      Dupa cum se vede nu mai exista moderator de chat , pentru ca spam-urile nu mai sunt sterse! Doamna Eva si-a dat demisia, cred! Nici la support nu raspunde! Maeve , mai traiesti? Are you still alive?

      Buna! Dacă trebuie să reglementați chatul și să dezactivați infractorii, vă rugăm să ne contactați în serviciul de asistență. Atașați captura de ecran completă cu chat și data serverului, indicați serverul și porecla producătorului de probleme

  • #16127

    Saiko
    Participant

    Oficial , Saiko nu mai este Saiko . Va salut pe toti ! Spor la joc!

  • #16128

    24327672
    Participant

    ?

    • This reply was modified 3 years ago by  24327672.
    • This reply was modified 3 years ago by  24327672.

You must be logged in to reply to this topic.

Games place