Întoarce-te

Actualizare – Îmbunătățește-ți aripile

Forums Dragon Lord Știri Actualizare – Îmbunătățește-ți aripile

Tagged: ,

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  Saiko 3 years, 2 months ago.

  • Author
    Posts
  • #15184

    Maeve
    Keymaster

    Animați-vă și întindeți-vă aripile, prieteni!

    Suntem bucuroși să vă anunțăm că o actualizare va fi disponibilă astăzi pentru a vă îmbunătăți aripile. Acum pot fi actualizați la rangul 10!

    În plus, noi monturi și aripi vin în curând la evenimente!

    Vă dorim un joc plăcut!

  • #15194

    Saiko
    Participant

    Mda ! Si problema chatului tot nerezolvata a ramas… Este incredibil ! 🙁

    • #15209

      Maeve
      Keymaster

      Salut! Suntem conștienți de problema chatului. Dezvoltatorii fac tot posibilul să o rezolve cât mai repede posibil

  • #15210

    Saiko
    Participant

    Buna! Totusi aceasta problema persista din data de 13 Ianuarie 🙁 . Din 13 Ianuarie nu pot sa mai scriu nimic in clan chat , factiune sau chat global. Imi este extrem de greu sa comunic in timpul misiunilor de echipa pentru ca, in conditiile astea, trebuie sa deschid chatul privat – singurul care imi merge . Ce mi se pare ciudat , este faptul ca , nu la toti este la fel . Unora le apare chatul „incalecat” , altii nu au chat echipa , altii, nu au probleme deloc cu el . Dar pe departe , problema care o am eu , este cea mai suparatoare , pentru ca mie,imi lipseste cu desavarsire ( minus chatul privat , asa cum am spus mai sus ). Probabil , va trebui sa verificati mai amanuntit , nu numai general. Stiu ca ma repet si probabil devin „incomoda” dar asta e , pentru mine este de preferat asa , decat sa mai joc in conditiile pe care le amintesc si le reamintesc de 2 saptamani incoace. Multumesc pentru raspuns. Maeve.

    • #15211

      Maeve
      Keymaster

      Buna! Poate dura până la câteva luni. Vă voi informa în biletul dvs. când va fi fixat.

  • #15213

    Saiko
    Participant

    Buna! Multumesc… Asta este,ne resemnam sau gasim alte alternative pentru petrecerea timpului liber :)) .

You must be logged in to reply to this topic.

Games place